| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Vreau si eu niste pareri. Cu o saptamana inainte sau mai mult m-a durut in gat si la actual ma doare foarte tate. Ma dor sinusurile,tusesc, am scuipat chiar si mucisori cu sange, cand tusesc ma doare in spate...ce as putea sa fac? Sunt simptome de Tbc? Imi e frica...sau e o raceala mai grava sinuzita sau altceva.

1 răspuns:
| Cobra1994 a răspuns:

Nu ai de ce sa te sperii.cel mai bine du-te repede si consulta un doctor..sau chiar la medicul de familie.El stie cel mai bine ce este de facut!