| BloodyBlade a întrebat:

Hey ce credeti exista vampiri sau nu? Eu sunt de parere ca nu exista desi as vrea sa existe...

16 răspunsuri:
| BloodyBlade explică:

Ohsorrydamn da-mi id-ul tau prin privat te rog vreau sa dicutam si poate ma ajuti sa vad un vampirhappy

| Pricked a răspuns:

Dar de ce ai pus întrebarea la categoria asta? E un fel de aluzie?

| Negativu01 a răspuns:

Nu exista vampiri deoarece nu exista fiinte care sa traiasca fara sange.Doar robotii da ia nu-s fiintetonguePrea multe filme cu vampiri.Si daca ar exista ar putea distruge omenirea.Si fara omenire nu e sange. Fara sange vampirii mor si asa planeta devine pustie.Deci practic vrei sfarsitul lumii.Am o intrebare:Esti cumva sadic sau emo?

| Devilicii a răspuns:

Prea multe filme cu vampiri deja incepe sa va strice! straight face
- mai usor cu twilight si The vampires diaries copii happy!

| PiratulJack a răspuns:

Nu exista.

| Valy4567 a răspuns:

Nu cred.Nu exista nici o dovada.

| Bybyutzzzz a răspuns:

Cred ca nu exista, si eu mi-as dori sa existe, ar fi interesant, dar periculos in acelasi timp, adica, imagineaza-ti cate fiinte si-ar pierde viata din cauza lor...

| Copilasu19 a răspuns (pentru Bybyutzzzz):

Paramore1 pai pe globu pamantesc sunt foarte multi oameni.de abia daca poti sa isi piarda viata un sfert din cauza vampirilor...

| Copilasu19 a răspuns:

Pai uite ce cred eu:Nu s-a dovedit si nici nu e nici o dovada ca exista creaturi mistice (vampiri, varcolaci, vrajitori etc.)winking dar cine stie? Doar, nimeni nici un savant de stiinta, nimeni nu a cautat.Si daca exista nu cred ca oamenii o sa ii vada prea curand pentru ca in basme\povesti\filme sau desene vampirii au super viteza,,-Ba lasa speed-u nene!`` si pot zbure,, Nu mai zbura ca nu te vedem!`` happy ma rog eu as vrea sa existe si sa fiu unul!
Funda pentru raspuns big grin?

| JulieWoof a răspuns:

Daca in sufletul tau simti asta, atunci sa stii ca exista, pentru ca am luat parte la asa ceva.happy

| filipromina a răspuns:

Pai uite un sfat daca tu vrei ca aceste finte sa existe nu te lasa pacalit de alte persoane sustineti ideea pana la capat si cinestie poate char exista... si eu as vrea ca vampiri sa existe big grin

| Georgiana56 a răspuns:

Scrieti pe google:www.myvideo.ro › Videouri AZ › Evenimente. Apoi comentati credeti-ma si eu am fost socata

| rytfty a răspuns:

Eu cred a nu dar varcolaci da cand m-am uitat in oglinda mi-am vazut oci in rosu si zici ca eram un alpha din teenwolf si nu glumesc

| cristina09 a răspuns:

Nu stiu cred ca exista poate ca nu nu stiu dar cel mai probabil nu exista finte mistice ca vampiri, lupi etc.

| エリザ_マリア_1992 a răspuns:

Crezi in Dumnezeu?
Daca tu crezi in Dumnezeu, crezi si in diavol.
Daca tu crezi in diavol, inseamna ca trebuie sa crezi si in vampiri.

Cauta si te informeaza in biblioteca, netul=big s**t cand vine vorba de informatii. Exista oameni "vampiri", care nu neaparat iti sug sangele si te vaneaza noaptea, ci mai degraba "vampiri energetici".

Daca nu crezi in vampirii energetici, inseamna ca in viata ta nu ai dat de un om care pur si simplu te exaspera si te vlaguia(constient sau inconstient) de energie prin diferite intrebari pe care le punea, ori prin diferite lucruri obositoare pe care le facea.

Eu cred in vampiri, insa nu in cei ce sug sange(aceia sufera de porifirie) ci mai degraba de acesti oameni "furaciosi" de energie happy

O zi buna happy