| yyyyy a întrebat:

Hey ce tenisi sau adidasi ar trebui sa imi >cumpar?? ma refer la culoare. de exemplu am niste blugi gri. cu ce s'ar potrivi? sau altii albastri, negri, iar alti albastri.in fine. ce culori s'ar potrivi. si nu vreau ceva iesit din comun

2 răspunsuri:
| Emia9834 a răspuns:

Unii fara siret, scurti albastrii sau mov cu motive florale sunt foarte draguti. la blugii negrii sau gri, stramti poti sa-ti iei o pereche de tenesi inalti rosii sau portocalii, ceva mai aprins. sunt niste modele interesante cu niste teneji care se pot face si scurti si lungi. big grinbig grin funda?

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, intra pe http://hainedevis.ro/catalogsearch/result/?q=tenisi si o sa ai de unde alege ceva pe gustul tau! O zi buna!