| nosferatu15 a întrebat:

Hey, cine a dat testul initial la fizica (cei din clasa a IX-a)? Ce v-a dat, a fost greu? Funda pentru cine imi spune mai in detaliibig grin

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Ba noua ne-a zis ca vor fi aceleasi subiecte pe judetz.bine sunt a 11a dar e tot aia. happy si are dreptate SfD, se da saptamana asta peste tot happy

2 răspunsuri:
| SfantulDuh a răspuns:

Toate clasele a noua il dau saptamana asta, deci nu avem cum sa-ti spunem asa ceva, plus ca nu sunt aceleasi subiecte in toate scolile/liceele.

| SfantulDuh a răspuns (pentru ALeXsSaY):

A, eu stiam de acelasi subiect pe scoala, dar ma rog. uite asa mai aflu lucruri noi.

| ALeXsSaY a răspuns (pentru SfantulDuh):

Ba noua ne-a zis ca vor fi aceleasi subiecte pe judetz.bine sunt a 11a dar e tot aia. happy si are dreptate SfD, se da saptamana asta peste tot happy