| MyLoLiPoP a întrebat:

Pentru cei care au dat testul initial la romana clasa a 6 a imi puteti spune a fost greu? fundita!

6 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Eu maine dau testul la romana laughing si am o fisa ca stii testele astea predictive au aparut pe nethappy si ma uit pe ele frate foartee usor iti da un text si cam 5 exercitii si o compunere foarte usoare toatewinking\

| anonima20 a răspuns:

Pai nu-mi mai aduc aminte de cativa ani. oricum nu cred ca a fost greu.thinking

| A4DrIAn a răspuns:

Pai da a fost cadecat dar conteaza si cum iti explica profesorul intrebarile ce e mai importat e ca trebuie. sa inveti atunci totul ti se va parea flori la urechilaughing.
Funda
?

| GuessWho0121 a răspuns:

Asa si asa

| christaxdd a răspuns:

Nu te impacienta.va fi simplu, depinde si de prof, dar nu te cul`ca pe o ureche. learn!

| FreSshGirL a răspuns:

Nu.nu a fost greu