| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Hey.cine are cartela Frog?batting eyelashes Urgent ca imi trebuie codul PUK sa imi deblochez telefonul si nu am de unde sa il aflu.trebuie de pe o cartela frog format *100# selectat "cod PUK" si introdus nr de tel pentru care vrei sa afli codu. Va rooog, cine ma poate ajuta sa ceara nr de tel prin mesaj privat. Va imploor. puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| lKenzo a răspuns:

Sall,frate cum drk selectezi uh cod puk? straight face nu inteleg si eu sunt in aceeasi situatie uite id meu andr3y.1997

| danuss205 a răspuns:

Am gasit-o pin africa la gunoi

| Mario_Radu_1997 a răspuns:

Nici eu nu stiu codu PUK crying(((