| TheonaBlood a întrebat:

Hey! Cine isi mai aminteste de acele stelute fosforescente pe care le lipeam pe tavan cand eram mici? Ei bine, m-ar interesa cum se chema acea banda cu care le lipeam, stiti voi, era lipicioasa pe ambele parti? Si se mai gaseste de cumparat banda aceea? Ofer fundita pentru cine imi spune denumirea corecta :*!

6 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Banda dublu adeziva

Răspuns utilizator avertizat
| xXxRadu a răspuns:

Scotch DUBLU adeziv:d

| lexyy a răspuns:

Poti sa-ti iei direct un tapet albastru cu stelute fosforescentetonguese gaseste

| TheonaBlood explică (pentru lexyy):

N-am nevoie de stelute fosforescente! Eu vreau sa stiu cum se cheama acea banda pentru ca vreau sa lipesc vreo 500 de poze pe perete. Iar cu scoci sau banda adeziva, voi ramane fara var pe perete.

| lexyy a răspuns (pentru TheonaBlood):

Dati cu lavabilahee heesau pur si simplu lipestele cu superglue, dar nu le mai dai jos neverlaughing