| anonim_4396 a întrebat:

In ce magazin pot sa gasesc stelute fosforescente pentru tavan?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi hartie fluorescenta din care tai formele dorite sau
poti vopsi diferite obiecte cu vopsea fluorescenta, care se gaseste in diferite culori.
Ambele variante sunt mai ieftine si pot fi mai spectaculoase.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

In magazinele de pe langa piete, alea pline cu chinezarii si plastice. Au tot felul de forme fosforescente.

| Andreyna4 a răspuns:

1001 articole, daca ai acest magazin in oras, eu am gasit acolo. Succes la cautat!