| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Hey...cum as pute sa plang la comanda? adica fara sa ma gandesc la ceva trist sau sa ma dau cu ceapa...
am vazut la o fata de la "Next top model", rusoaica, ca plange la comanda usor si nici macar nu se forteaza
va rog, cum asa putea sa fac si eu?
funda +sute de voturi

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Pai si eu plang la comanda.laughing Pur si simplu ma gandesc la cel mai rau lucru care i se poate intampla celei mai dragi persoane din viata mea si incepe ...plansubig grin

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Unii [ cum e si fata aia ] pot niste chestii care altii nu pot. Ea poate chesta asta, asta nu inseamna ca si tu trebuie sa poti ca ea. Incearca si tu, eu totusi cred ca si fata ai s`o fii gandit la ceva trist.

| Trippy a răspuns:

Poti sa puti daca nu te speli.

| mariutza24 a răspuns:

Pai poti tine ochii mari larg deschisi, sau sa te uiti insistent...mult la ceva fara sa te opresti, sa clipesti

| LumeaÎnTreiDe explică (pentru mariutza24):

Neh,eu pot sta ore intregi fara sa clipesc, deci nu are efect big grin