| LeeJiEun a întrebat:

Heii.din nou o mica problemalaughing
De ce tot timpul cand vad pe cineva plangand, imi vine sa plang si eu? Nu ca imi vine...chiar plang.laughing
Gen la toate filmele, la sfarsit exita un moment unde e trist si cineva plange ..atunci plang si eu...Si e cam enervant..Cand vrei sa te uiti cu prietenii la un film doar sa plangi mai lipseste.laughing)
Gen: La next top model, la sfarsit fetele pleaca si toata lumea plange, chiar si eu. Laaaa.....Nu mai am exemple dar intelegeti voi.
Deci...De ce?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Esti o fire mai sensibila. Si eu sunt la fel. In general filmele lacrimogene le evit, dar mai nimeresc la stirile de la 5. Acolo trebuie sa vad un accident sau copii amarati si imi dau lacrimile fara sa vreau. La filme si eu plang dar nu la toate. Deci asa iti este firea, nu prea ai ce face decat sa incerci sa te autocontrolezi. happy

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Păi pe tine te ating mai la corsan filmele astea, şi mie mi se întâmplă să plâng la filme, eu plângeam uneori la Mesaje de Dincolo. rolling on the floor

| LeeJiEun explică (pentru oOSaritaOo):

rolling on the floor)) Si mie imi vin lacrimile la mesaje de dincolo.thinking

| oOSaritaOo a răspuns (pentru LeeJiEun):

Trăim acelaş sentiment! puppy dog eyes laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Mereu când văd pe cineva plângând mă bufneşte râsu'.

| Mădă0611 a răspuns:

Neuroni oglinda. big grin Google it.