| LotteCharlotte a întrebat:

Hey:*. Cum as putea slabi mult intr-un timp foarte scurt. pana la Craciun? Orice metoda.
Help! Funda!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus!
Înlocuieşte dulciurile cu fructe (evitând bananele, strugurii), consumă cât mai multe legume în stare crudă, sub formă de salate (pe care să pe asezonezi cu foarte puţin ulei, iaurt, zeamă de lămâie), evită prăjelile, mănâncă doar carne şi peşte pregătite la grătar sau fierte.
Mari succese şi o zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Foame + alergat, poate reusesti sa dai ceva nu te infometa nici prea tare sa ti se face rau.

| malika a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema. Eu am burticalaughing si de la un timp fac abdomene, uneori cand vin de la scoala nu mananc si de curand am auzit ca ceaiul de tei e foarte bun; dar desigur sa bei in cantitati mari si fara zahar... daca vrei sa tii regim, n-ai decat dar nu cred ca te-ai putea abtine de la dulciurilaughing)