| Pysyqtza2012 a întrebat:

Hey! cum pot face un tip sa se simta jenat sau se se simta prost.
eu un amic care se da cam mare si vreau sa il fac se se sinta asa mai jenat si sa nu se mai umfle in pene.
daca stiti niste replici ceva, sau sfaturi.mar ajuta orice

Răspuns Câştigător
| dött a răspuns:

Replicile o sa-l faca doar mai increzator in el, o sa vada ca te enerveaza si va continua. Trebuie sa-l ignori, atata tot. Stiu cum este, toata lumea are sau a avut de a face cu astfel de persoane si solutia cea mai buna este sa nu-i dai apa la moara, sa-i arati ca nu-ti pasa.

7 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Replici:
Ce cap ai zici ca l-ai cumparat de la Dedema.
Asta este mersu tau sa iti bati joc de asfalt.
Cand se urca mata in tir lasa tiru intr-o parte!

| D3ll a răspuns:

Poti sa il injuri : Luami-ai cacatul la polizor sa-ti sara aschii in gura

| mkmk a răspuns:

Cu fata asta faci revelionul?
Ce frumos esti! Ce boala ai? laughing
In locul tau cu fata aia nu mai vorbeam!

| HappyGrumpy a răspuns:

I-ate de jucaria lui, o sa fie frustrat, toti au complexe cand e vb de sex, spune-i ca stii ca o are mica si ca nu poate satisface nici macar o virgina ca n-ar fi instare sa o penetrze, s-ar bloca in himen si i-ar muri la intrarelaughing sunt rau, nu? I know! muhahahaha.

| LaAURAa a răspuns:

Buna, cred ca te-ar ajuta mai mult sa inveti sa scrii corect limba asta romaneasca! cat despre a-l face sa se simta jenat sau prost - desi nu e moral ok ceea ce vrei sa faci, dar nu sunt aici sa e judec eu, deci ii poti arata o indiferenta maxima intorcandu-i spatele, ca si cum nu l-ai auzi! functioneaza si dai dovada si de o maturitate morala - care chiar nu ti-ar strica deloc! bafta

| TPU3455353576 a răspuns:

Ignora

| Vvistula a răspuns:

Iti spun cea mai buna solutie fa glume asupra barbatiei sale sa vezi cum se rusineaza dac zicea ceva pune-l sa o arate sa demonstreze ca e smecher.