| Nome145 a întrebat:

Hey,cum poți să îți dai seama dacă cineva te bârfeste? Merg la sală și mereu băiatul cu care fac contact vizual și îmi zâmbește, vorbește în șoaptă cu cel mai bun prieten si râd și zâmbesc, întrebarea mea e cum poți să îți dai seama dacă vorbesc de bine sau de rău?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pui un microfon inteligent intr-un loc unde nu se prinde si auzi tot, dar cum nu esti kgb, MI6 sau CIA ramai la partea curiozitatii

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil formele tale nu prea corespund cerintelor.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti si oricum nu are importanta!
De ce iti complici singur existenta, inventand probleme acolo unde nu sunt?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama de acest lucru, doar daca te uiti la ei.

| Nome145 explică (pentru DoarBogdan):

Păi asta e faza că mă uit la ei râd și zâmbesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După râs/zâmbet.
Poți face diferența dintre un zâmbet/râs batjocoritor și unul de simpatie sau emoție?
Ție ce feeling îți dă?

| Nome145 explică (pentru anonim_4396):

Mai mult de batjocură, acum nu sunt foste sigură

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nome145):

Atunci nu ma fă contact vizual cu el, nu-i mai acorda atenție că începe să se creadă important și de aia se "dă mare" în fața prietenului său.