| FloryTrandafir a întrebat:

Hey! Cum sa fac sa ma iubeasca mai mult decat acum?
Cum sa fac sa fie mult mai grijuliu ca inainte?(adica sa ii pese mai mult de mine etc.)
Dau fundoooi! Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai cat de grijuliu vrei sa fie?winking
Doar nu vrei sa te sune o data la cateva ore sa vada ce faci... cred thinking
E bine ca atunci cand sunteti impreuna iti spune ce simte si probabil iti si arata big grin.
Prin asta iti arata ca tine la tine.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubesti atat cat esti capabil.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai, tu i-ai aratat vreodata ca iti pasa de el?
I-ai zis vreodata ca il iubesti?
Daca nu ai facut-o deja, as zice sa o faci, cred ca nici el nu stie ce sa creada, nu stie daca il iubesti sau nu.
Poate e genul de tip mai indiferent care asteapta un semn si de la tine, un cuplu e format din doua persoane care trebuie sa se iubeasca reciproc, nu unul sta, celalalt face tot...
Bafta!

| FloryTrandafir explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Imi spune te iubesc mereu, si eu la randul meu ii spun normal si chiar mereu mereu si logic ca imi pasa de el si lui de mine si o s-o fac mereu...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Pai cat de grijuliu vrei sa fie?winking
Doar nu vrei sa te sune o data la cateva ore sa vada ce faci... cred thinking
E bine ca atunci cand sunteti impreuna iti spune ce simte si probabil iti si arata big grin.
Prin asta iti arata ca tine la tine.

| matragunaotravita a răspuns:

Parerea mea este sa te porti cat mai natural.....multi baieti nu agreaza minciuna si prefacatoria.incearca sa te porti cum esti tu de obicei si vezi atunci cum se poarta el. daca nu se poarta bine inseamna k nu tine suficient la tine

| hachy a răspuns:

Fa-l gelos.