| DanielaJustMe a întrebat:

Hey! Cum sa fac sa-mi vina sa plang fara motiv? Adica vreau sa pot sa plang cand vreau! FUNDA! si va rog HELP MEE!

2 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

Ciudata intrebare.:p
Atunci cand am nevoie de asta,stiu ca pare sinistru,dar imi imaginez cum toata familia mea e impotriva mea, toti ma detesta, sunt exclusa din tot ce eu am creat.Si ca am o multime de defecte si din aceasta cauza baiatul pe care il iubesc ma uraste si ma evita...Gandeste-te si tu la lucruri din astea...

| Vreoproblema a răspuns:

Stai fara sa clipesti mult si gandeste-te la ceva trist.la mine chiar functioneaza. funda?