| curioasa210 a întrebat:

Hey! Cum sa invat si sa percep mai bine informatia la fizica? Profesoara nu este explicita si refuza sa repete de mai multe ori. In manual nu este nimic explicit,iar pe net sunt termeni pentru cei experimentati. Cum pot face sa inteleg ce ne preda? La ore stau ochi si urechi la profesoara, dar tot nu inteleg. Ajutor!

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Rogi un coleg care se descurca sa te ajute sau faci meditatii... Problema ta e intalnita la majoritatea elevilor, stai calm. Motivul e ca profesorii nu isi mai dau interesul.

| curioasa210 explică (pentru Victoria18):

Toata clasa este asa... Lameditatii nici nu ma gandesc. happy

Răspuns utilizator avertizat