| d33utza003 a întrebat:

Hey. daca vreau sa imi fac un tatuaj temporar care sa dureze intre 1 - 3 luni e obligatoriu sa fie cu henna? ca nu prea vreau sa am parte de alergie.

Răspuns Câştigător
| 7alexandru7 a răspuns:

Uite cum sta treaba.nu stiu ce e aia "henna" dar pot sa-ti zic urmatoarele: anul asta la mare, fratele meu si-a facut un tatuaj temporar, pe 3 luni, l-a costat 65lei(l-a facut a doua zi dupa ce am ajuns la mare) si in 2 zile i s-a sters pur si simplu. ne-am intors la tipa care i-l facuse si i l-a refacut(a spus ea ca acesta o sa dureze sigur 3 luni ca apus nu-s' ce mama draq de nu-s' ce in "cerneala aia") si surpriza! dupa 9 zile nu mai avea nici un semn ca ar fi fost vreun tatuaj vreodata pe mana lui. In plus, alea temporare sunt de fapt o substanta (cerneala) care se aplica peste un desen care ti-l face "artistu" inainte(si ala copiat dintr-un album ceva, ca nu au creativitate) si iasa foarte FOARTE foarte nasol! NU MERITA! parerea mea!

| d33utza003 explică (pentru 7alexandru7):

Ideea e ca mi-sa fi facut un tatuaj dar nu vreau permanent ca e aiurea sa vezi o baba de 80 de ani cu tatuaj pe spatelaughing

| Skizzy1Jay a răspuns (pentru d33utza003):

In primul rand zi doamne ajuta sa traiesti 80 de anilaughing
Tatuajele pot fi sterse, costa f mult dar se pot sterge. Acum u decizi ce vrei sa faci. un tatuaj temporar iti sta pe piele: la cele care zice 10 zile la primul dus se ducelaughing si cele de ''luni'' maxim 2 saptamani