| anonim_4396 a întrebat:

Hey. dati`mi si mie niste statusuri pentru prieteni care vorbesc aiurea de tine si te invidiaza. dau funda la cele mai multe si mai frumoase. multumesc :*

2 răspunsuri:
| AndruCriistina a răspuns:

Bunaaa :* uite aici niste statusuri scrise de mine :
Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe…vor doar sa ma schimbe, pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata.
Decat sa plang cu voi, prefer sa rad de voi!
Numai dupa invidia altora iti dai seama de adevarata ta valoare.
Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita?
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei Pompierii,Politia si Salvarea.
Tigarea se stinge, cafeaua se raceste.iar persoanele se schimba.
Cand ma barfesti, imi dai satisfactie…cand ma inidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare.
Adevarata prietenie nu consta in numarul de prieteni, ci in devotamentul si valoarea lor.
Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!
Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importanta`!
Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede.
Vorbesti` mereu de viata` mea. te roade` invidia`.
Manutele sus, gurita mareeeee! MA PIS pe voi doamnelor zdrente Barfitoare!
barfele despre mine merg din gura.n gura. nu ca tine tarf.o, mergi din ****.n ****.
daca sunt subiect de barfa u cretino esti o tarfa
O fata ocolita de barfa nu se poate numi frumoasa ~
Am invatat sa suport viata e grea Dar nu suport un tradator Asta-i boala mea.
Aud vorbe pasive continua barfa, dar cand ajunge la mine vine si isi cere scuze TARFa.
! Lumea din jur mereu bârfeşte! Nu proceda la fel.Arată`le că tu ai trecut de acest nivel.Fii mai atent la ce scoţi pe gurăă!
Multe barfe multe tarfe. asa-i viata cand te`apuc greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa.
Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.
Zambesc, ca sa se intrebe lumea de ce happy.
Imi spun ca m-am ''schimbat'' doar pentru ca acum ii tratez asa cum merita.

Astea sunt cateva. sper ca ti-au placut :*