| xtembix a întrebat:

Hey.De vreo cateva saptamani ma confrunt cu o "depresie" grava..Nu ma mai cunosc, nu stiu ce vreau. Astazi m-am uitat la cateva poze de acum 4-5 luni, eram altcineva..mereu aranjata, parul facut, machiata.Acum daca dau cu piaptanul prin par.Sunt in punctul ala in care nu stiu ce vreau.Nu stiu daca-mi doresc sa fiu o fata simpla sau una mereu cocheta. Nu-mi mai place nici o poza cu mine, nu sunt multumita de persoana mea, caut sa ma schimb, sa fiu o persoana noua.Nu stiu cum sa rezolv asta, dar m-am saturat. Acum mintea mea e impartita in doua: sa incerc sa fiu eu naturala sau sa-mi revin sa fiu eu cea mereu aranjata si cu parul indreptat.

Răspuns Câştigător
| Gabrielle16 a răspuns:

Pai cand stai acasa, si mai e si vara, nu stiu cine sta sa se aranjeze. Poate atunci erai in compania prietenilor, la scoala si te simteai mai bine. Cred ca e doar ceva trecator, lasa sa treaca de la sine sau accepta-te asa cum esti. happy

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii tu însăți.
O consiliere psihologie este bine venită.
Pa, pa.