| pitikaaaa a întrebat:

Hey deci sunt clasa a8-a si imi place de un baiat care are 14 ani(ca mine) dar el e a6-a a fost dat l` scoala mai tarziu. Mi-a placut de el acum un an dar mi-a trecut repede.Acum eu fac karate si face si el si am avut concurs l` karate. El a mers cu o fata iar eu cu tati si cand sa plecam de l` noi mi-a facut cu mana (desi cred eu ar fi putut sa nu faca nimic adica.winking )pe drum ne-am oprit l` un "spatiu servicii" de pe autostrada stiti voilaughing si cand am coborat el mi-a zis"hey ce faci`?" iar masina in care a fost el era mai departe de masina mea si nici nu am coborat bine si m-a salutat, dupa am intrat l` o benzinarie si el si-a luat un corn si (eram mai multi) eu ma uitam acolo cu inca doua fete si cand am iesit l-am rugat sa imi de-a si mie putin corn si mi-a dat jumatate (stiu am fost nesimtitalaughing, dar asa sunt eu in general. poftesc si mi se face rau.winking aveam si eu in masina dar era "mai bun" de la ellaughing) ) si eu am rupt foarte putin si face el "atata? i`al tu pe tot" si eu i-am zis"mananca uh" si cand am dat sa ii dau cornu` el m-a strans de mana:Xlaughing si l` concurs am stat amandoi si eu nu aveam manusi si nici proteza si el m-a intrebat asa"hey ai manusi si proteza?" si eu am zis "nu" si el a zis"bine atunci ti le dau pe ale mele":angrynu am mai participat l` proba respectiva dar gestul lui a contat(pentru mine) ). Si la scoala ma saluta si o fata mi-a cerut numarul de telefon si i l-am dat si la scris si el:Xlaughing. Deci credeti ca ma place?

SI vreau id`ul lui si nu stiu cum sa il cer...adica sa il cer eu? sau sa astept sa il ceara el?:laughing si cum sa il cer?laughing ahh vreau sfaturi va rogg...laughing

SCUZE pentru "si-urile" pe care le-am pus foarte des, sper ca ati inteles ce am avut de zis

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

Oai ce poveste de dragoste palpitanta, dar super love struck dap, cred ca te place, ce te place, e indragostit, si eu as zice sa ii ceri u id-ul, nu astepta dupa el. Eu am vrut sa fac rost de id-ul unuia si i l-am cerut usor " bwa, uimeste-ma cu id-ul tau daca ai "si mi l-a dat love struck

4 răspunsuri:
| 3ly a răspuns:

Ee mult mai usor saa intri in vorba ca el si cand pleaca gen: eu am ora saa ii spui: auuuzi imi dai si mie id taubatting eyelashes adica eu asa am facut laughing din pacate respectivul nu prea intra pe mess. darr a intrat si mi-a cerut nr de tel. j mdea el ma plke. dar eu o luam ca pe o glma. asa ca ia totul in serioswinking

| comycutza a răspuns:

laughing)Pai.imi place povstea tha si eu st tot a 8a si nu stiu trec printr'o perioada dificila in leg cu un baiat si cred ca iti pot da sfatul din propria experienta zic ca te place si daca nu ti'a cerut id la scoala cand te mai intreaba cf ii spui si uh bine.dar auzi.ai id big grin dar nu asa direct ii zici si ce mai faci cum e la carate si dupa id...sau vb cu el la tel prin msg si poti sa il ceri trebuie sa fii putin tupeista ai incredere :*sper ca e bine ce ti'am zis si sa imi zici daca a functionat pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmthinking nu stiu ce sa zic si eu sunt a 8a.Am citi ca o fata a cerut nr de tel al tau pentru el. inseamna cevathinking smug. Cred ca mai bine ai astepta[da cu asteptarea nu faci nimiclaughing]asa ca ia-ti inima in dinti si du-te la el si cereilbig grin cam atat am avut de zis...succes

| Mimyx a răspuns:

Poi draga pitikaaa ai putea sa-i ceri id asa amical si poate ca pe mess o sa va apropiati mai multbig hug sau ai putea sa il ceri unui pr de-all lui pe care il sti si tu dar cred ca e mai bine sa il ceri u personal uite bagi cu el in seama vorbiti si apoi il intrebi imi dai si mie te rog id-ul tau? pe mess vom putea vorbi mai multe amical bineinteles.