| moni77 a întrebat:

Hey... Deci vara asta am fost intr-o tabara la mare cu cea mai buna pretena. Dupa aceea ea s-a imprietenit cu o fata de acolo, iar dupa ce ne-am intors din tabara nu a mai vrut sa mai fie prietena cu mine deoarece nu ma intelegeam bine cu noua ei prietena. Dupa in prima zi de scoala ne-am impacat dar nimic nu mai e cum a fost! sad in primul rand e mai buna prietena cu fata aceea si in al doilea rand ii dau 100 de mesaje pe zi si aproape nu-mi raspunde la nici unu...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca prietenia voastra s-a terminat, poate iti va da un motiv, daca nu tu totusi trebuie sa accepti situatia si sa nu bombardezi cu sute de mesaje, altfel se va indeparta si mai mult de tine.

| AlexandraIoana74 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asta cu cea mai buna prietena si crede-ma ca nu merita sa te injosesti si sa te rogi de ea sa vorbiti.O sa vezi ca daca se va certa cu fata aceea o sa vina la tine sa va impacati, dar pana atunci o sa te ignore ca acum.