| Alien2 a întrebat:

Hey! E normal ca prietenii sa imi spuna sa imi caut un prieten\iubit la 13 ani?

Răspuns Câştigător
| FunditzaWwW a răspuns:

Nu ...in ziua de azi orice e posibil; in mod normal tu alegi asta nu prieteni e cam devreme dar e strict your problem. Nu prietenii iti decid soarta ci tu.

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E normal sa iti spuna sa iti cauti un prieten/iubit daca ai 23 de ani poate. Asa da. Cred ca prietenii aia ai tai sunt cam idioti.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu. Esti inca mica pentru a avea iubit.

| MCRgurl a răspuns:

Nu.Fa-ti iubit cand simti ca te-ai indragostit de cinvea nu cand te imping prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, dar asta nu înseamnă că trebuie să îi și asculți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal sa ti se spuna ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E anormal ca cineva sa-ti spuna ce sa faci! Deci nu e normal sa-ti zica nici asta, mai ales ca ai doar 13 ani. Fa-ti prieteni\prietene noi si distreaza-te, nu e o varsta la care sa te gandesti la un iubit! Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prieteni tare tampiti

| CristinaSNC a răspuns:

Nu, la 13 ani nu e nevoie de un iubit. Lasa-i sa zica ce vor.

| Krixxus a răspuns:

Nu este

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

E viața ta! Faci ce vrei!
Și nu, nu e normal

| Sweet155 a răspuns:

Da este normal dar nu neaparat trebuie sa iti faci.Este decizia ta cand trebuie sa iti faci iubit.