| a_5020 a întrebat:

Hey`! E prima mea intrebare aici.Si sper sa ma ajutati:d.
Deci.De o sap am inceput sa ies afara cu niste baieti.Si a inceput sa imi placa de( sa ii zicem X)de vreo 3-4 zile.Deci sa incep cu inceputu`.
Am iesit afara cu o prietena si am mers pe niste caraje si era un baiat(sa zicem Y), care e foarte haios si i-am zis prietenei mele sa ii ceara id`ul(eu nu aveam curaj). Nici ea nu ii ceruse lui id`ul ii ceruse id`ul tipului haios lu` angrybaiatu` de care imi place mie). Si tipa ii zice"bai da si mie id`ul lui Y"si el se uita la mine si vorbea cu ea.Si nu e prima chestie au fost mai multe faze care "au aratat oarecum ca ma place".
1) Cand eram afara, facea foarte scump din fata si dulce:X si cand s-a dus prietena mea sa il ia inbrate el "a respins`o" si a continuat sa faca (asa dulce) si eu m-am dus si l-am luat in brate si el m-a luat pe mine in brate.
2)Cand a fost sa plec acasa el a venit la mine si m-a pupat pe obraz(iar pe prietena mea se pupa nu stiu...cum sa zic ceva gen "obraz in obraz" dar nici nu o atingea..."), bine ala vaza asta am crezut ca a fost o intamplare.si e foarte dulce cu mine.Si as vrea sa incerc ceva. darwinking

As vrea niste sfaturi...big grinaca ma place.si cum sa "il abordez"?laughing Va rog mult multumesc:*

Aaaa si scuzati daca am pus in loc de numele baietilor "X si Y".

1 răspuns:
| onlyforme a răspuns:

Salut si eu am avut aceeasi problema cu o fata deci te duci direct si intrebi daca vrea sa fie cu tine ca asa nici odata nu o sa reusesti ca nu ai nimic de pierduthappy