| Andreutza184 a întrebat:

Hey! Eu acum sunt plecata din tara si am probleme in dragoste eu si prietenul meu suntem departe si nu prea vorbim pe mess sau la telefon asa ca am motive sa cred ca cat timp sunt plecata el o sa ma insele.Chiar si inainte sa plec imi spuneau fete cum el se dadea la ele si ca a fost cu o prietena de-a mea...Ce sa fac? Sa il cred ca el sau pe fete?

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Nu crede ce zice gura lumiiwinking. Incearca sa dai de el, si sa-i spui tot ce ai pe suflet. Cand vei venii acasa ai sa vezi daca se comporta cu tine, cum s-a comporatat si cat timp ai stat acasa, daca e schimbat... inseamna ca are pe alta.

1 răspuns:
| andr33utza12 a răspuns:

Pai daca nici nu prea vorbiti sincer s-ar putea sa te cam insele, nu stiu macar daca vorbeati pe mess la tel daca iti da de inteles ca ii dor de tine inseamna ca tine la tine daca nu si vorbiti rar el e cam indiferent atunci cand vorbiti eu zic ca te inseala si sa nu uitam: IN ORICE ESTE UN SAMBURE DE ADEVAR, asa ca ai grija! succes:*