| Rary_Dary_1998 a întrebat:

Hey guys! Ce carti cam la fel cu Jocurile Foamei mai stiti? Imi trebuie titluri foarte repede!
Normal ca cel mai bun raspuns va primi vot+funda!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Niste carti cu societati distopice-Divergent-Veronica Roth, e o serie intraga dar la noi a aparut doar primul volum, Uratii-Scott Westerfield. Dintre cartile aparute cu ceva timp in urma, Orson Scott Card-Jocul lui Ender, Alexei Panshin-Ritual de trecere, o gasesti si aici http://www.scribd.com/doc/36363235/Panshin-Alexei-Ritual-de-Trecere Daca citesti la fel de bine si in engleza, poti cauta Birthmarked-Caragh M O'Brian http://www.karte.ro/cumpara/birthmarked sau The Maze Runner-James Dashner care n-au fost inca traduse la noi.

5 răspunsuri:
| kobra12 a răspuns:

Neinteresant

| Rockart a răspuns (pentru kobra12):

Tipic unui incult. Simţi că-i pasă cuiva că ţi se pare ţie neinteresant? Păstrează-ţi frate răspunsurile de genul pentru mintea ta seacă.

| kobra12 a răspuns (pentru Rockart):

Du-te dracu

| Rockart a răspuns (pentru kobra12):

Şi dacă nu vreau? Du-te tu. Cred că ai învăţat drumul deja pe de rost de câte ori te-o fi trimis mămica. O înţeleg perfect.

| kobra12 a răspuns (pentru Rockart):

Mata da stiu