| karlikuicsddd a întrebat:

Hey guys din nou! am o alta problema... daca pot spune asa.am cunoscut un tip care nu e din oras cu mine, e la 45 de km de mine. siiii el ma place dar eu nu. l plac deloc.straight face. azi m. a sarutat cand am iesit cu el dar eu m.am tras, si mereu punea mana dupa gatul meu dar eu ma trageam de asemenea. problema e ca else dadea la mine dar el are prietena rolling eyes. si nu mi. a spus apoi am aflat de la cel mai bun prieten al lui.acum sunt suparata pe el, si el isi cere scuze mereu pentru ca a gresit.intrebarea e: sa il iert?!straight face

Răspuns Câştigător
| ChocolateDroid a răspuns:

Eu cred ca poti sa il ierti. Dar trebuie sa vorbesti cu el si sa ii spui ca nu simti nimic pentru el. Si sa nu se mai dea la tine din moment ce are prietena big grin Spune-i ca puteti fi prieteniwinking

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa il ierti si sa ii spui ca ramaneti prieteni. Oricum nu il placi deci care e problemaoh go on

| gigiro a răspuns:

Guys? Daca nu-l placi, de ce-ti faci probleme? Si ce sa-i ierti? Faptul ca a iesit cu tine desi are prietena? Baietii sunt datori sa incerce.

| CosminRo a răspuns:

Daca stai si analizezi situatia tu cu gura ta ai zis ca nu il placi deci nu inteleg care mai e importanta daca il mai ierti sau nu pentru ca u oricum nu vrei nimic de la el...deci nu cred ca ar trebui sa iti faci mari probleme din cauza asta.

| ChocolateDroid a răspuns:

@karliku Ms pentru fundita

| karlikuicsddd explică:

Pai as vrea sa ramanem prieteni.

| karlikuicsddd explică:

Cu placere happy. Raspunsul tau mi s. a parut de folos :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii ce vrei.parerea mea.