| Fulger149 a întrebat:

Hey guys...in seara asta vreau sa stau treaza pentru a invata la romana, maine am teza si nu stiu nimic.Imi puteti da cateva sfaturi pentru a nu ma lua somnul. PS: chiar nu vreau sa copiez.

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Mai bine te-ai culca si te-ai trezi maine la 6-7
Dimineata asimilezi mai bine informatiile

| Iubibilăă a răspuns:

Singura metoda este sa copiezi din cap!

| τττ a răspuns:

Bună.
Ce ai făcut toată ziua? De ce nu ai învățat. Învață acum, până dormi. Trezește-te cu câteva ore înainte de a pleca la școală și asmilează mai bine informațile. Chiar și în recreeați, mai repetă!
Pa, pa.

| cattylove a răspuns:

Sfaturi? Hmmmm... Pai, daca ai prin casa, sau nu, bea energizante, cola, pepsi etc, mananca ciocolata (de preferat amara) ...la mine merge. daca nu merge, sorry.aa si din cand in cand inchidee ochii busc si tine-i inchisi cateva secunde.