| ElectricChapel a întrebat:

Hey, habr n-am ce s-a intalmpat azi cu mine, dar sunt foarte euforic laughing. Deci sa pun o intrebare: Mi s-a rupt scaunul de la birou (mai exact steluta, un picior, intelegeti?). Daca este in garantie, se poate schimba cu altul nou? sau trebuie platit un nou scaun? Nu de alta, dar este al doilea pe care il schimb si nu stiu ce-o sa zica ai mei. Help! Funda

1 răspuns:
| Commapoint a răspuns:

Nu stiu daca se poate schimba cu latul nou. Daca are garantie cu siguranta se poate face ceva, poate iti pune alt picior. Incearca happy