| Alex_5262 a întrebat:

Am o problema... Astazi la scoala cand m-am pus pe scaun, acesta a picat cu mine (nu sunt gras.) si un picior s-a indoit, acum este rupt cam 3 sferturi din picior se mai tine doar intr-o bucatica de scaun si nu stiu ce sa fac sad Dati-mi sfaturi

Răspuns Câştigător
| teo6dia4c99 a răspuns:

Asa sunt si eu, imi fac griji degeaba. De obicei nu se intampla nimic. Prima data vorbeste cu mama ta si vezi parerea ei. Daca zice ca nu e probla si daca iti cere sa il platesti o sa iti dea bani, ok. Daca nu, vorbeste cu un profesor mai dragut si spune-i e s-a intamplat si intreaba-l de unde poti face rost de alt scaun( si scoala).

5 răspunsuri:
| andreeaemilia a răspuns:

De ce te stresezi? Ce vina ai tu ca scaunul s-a rupt? Daca zice cineva ceva ii explici exact ce s-a intamplat ca doar nu l-ai rupt tu. Poate era prea fragil lemnul, sau era deja putin rupt. Nu-i nimic gravhappy

| Alex_5262 explică (pentru andreeaemilia):

Eu as incerca sa le explic dar colegii mei cum sunt ei rai inventeaza lucruri si dirigintele sau cine o sa ma intrebe nu stiu pe cine o sa creada...

| AdzY a răspuns:

Daca spui ca colegi tai sunt rai vorbeste cu dirigu tau particular(doar voi doi) si spune-i ce s-a intamplat

| Luella a răspuns:

Initial am crezut ca vbesti despre piciorul tau laughing

| djacido a răspuns (pentru Luella):

Si eu la fel laughing