| optimusprime554 a întrebat:

Hey...In fiecare seara cand ma culc, din camera de langa a mea se aud sunete si voci ciudate ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Poi,poate se mai culca si altcineva dincolo si se aud sunete de placere.Ce? Numai tu ai voie sa te culci?laughing

| Biutzu a răspuns:

Fa ce fac si copii mai maci ia-ti animalul de companie pentru a crede ca el face zgomatul sau ia-ti un plus obiect ce crezi ca te-ar face sa crezi ca esti in siguranta sau ca, si cineva mare imagineazati diferite scene cu tine si cu X la intalniri, diferite situati cat ti ochii inchisi si vei adormi (de nu merge unu folosestele pe toate)

| Crash0 a răspuns:

Pai cina sta in camera de langa?thinking