| adelinaalexandra a întrebat:

Heyhappy in mai putin de o luna este ziua iubitului meu si nu prea am idee ce cadou sa ii iau...thinking cele mai bune idei au fundita:*

Răspuns Câştigător
| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Bunabig hug
paii depinde de ce varsta are el...

dar aproape la toate varstele se potrivesc:
un parfum
un ceas
un set de ras
un ursulet pe care scrie i love you
sau o inimioara
un telefon.cam scump dar daca merita de ce nubig grin
un set de produse de par
un set de produse de corp
un set de produse de picioare
un tricou
o pereche de blugi
o pereche de shoese
daca asculta hip hop o sapca
un hanorac
o pereche de adidasi (nu este accelasi lucru ca shoese)
un lant
o bratara
pai cam atat mi-a venit pe momentbig grin
sper ca te-am ajutat si sper sa ii gasesti ceva frumos.
oricum la multi ani din partea mea
fundita te rog muult>big grin

10 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Un breloc de chei gravat,un tricou cu mesaj,Un tricou personalizat cu cea mai haioasa dedicatie, Un parfum de la AVON, O pernuta cu poza voastra imprimata pe ea! O minge de fotball

| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, e relativ usor! Gandeste-te la felul lui de a fi! I-ar placea un tricou cool(poate personalizat cu o poza de-a vostra) sau un joc pentru PC?! Poate ca ar adora un puzzle (tot personalizat, cu voi 2) sau poate...o chiatara?! stie ceva muzica? I-ar placea?
Daca ai un strop de talent si creativitate, fa-i chiar tu o felicitare bestiala! Totul depinde de tine si de ce stii despre el!
Mult succes!:*

| Andreeaa19 a răspuns:

Dupa mine cel mai frumos cadou care si l-ar dori ar fi o cina romantica,sau sa mergeti intr-un loc din natura sh sa ii pui petale de trandafiri in forma de inimioarabig grin, sau daca tot ai vrea sa ii cumperi ceva poti sa ii cumperi un ceas.Dar eu zic ca cel mai bine ar fi sa ii faci ceva surpriza punandu-i treandafiri sau mergand la cina, sau chiar dovedindu-i ca il iubesti.E sh frumos sh nici nu costabig grin. sper ca te-am ajutat:*

| Hhsygfn a răspuns:

Poti sa-i faci cadou un ceas de mina; un tricou; parfum.
Pe linga cadoul care il vei alege, un loc foarte important il va avea un sarut lung si senzual.winking

| MyLife a răspuns:

Pai poti opta pentru un parfum, ceva haine sau ceasuri.bafta

| Justdreams a răspuns:

Daca vrei ceva mai simplu poti sa iei o bratara,un ceas, latisor sau ceva de imbracat, sau altceva pot sa ii iei ceva personalizat...s-ar bucurabig grin:. funda?

| SameMistake a răspuns:

Cati ani face?

| ale2005 a răspuns:

Buna:*...Pai ai putea sa ii cumperi un parfum sau o poza cu voi doi intr-o rama frumoasa,ai putea sa ii iei un tricou, sau un hanorac DC de la FANSPORT, un colaj, etc...primesc fundita?:*

| tomi10 a răspuns:

Buna de binde ce ii place ii poti il lua un portofel, sau ceas sau costum, sau bluze smechere ca pana la urma gestu conteaza

| horiaujoc_9272 a răspuns:

Eu iti spun parerea mea si iti dau niste exemple : cadoul trebuie sa fie in functie de cati ani are 2: 18 ani in sus desbracate si cheama-l in dormitor big grin 14 o minge de fotbal 25 un gel de dus sau de ras pe barba xD papa bafta