| butterfly:X a întrebat:

Hey, in seara asta ma duc l clubbig grin si o sa fie si fostul meu prieten! mentionez ca el ma mai iubest si eu mai tin la elbig grin
cum as putea sa-i atarg atentia fara sa vada ca ma intereseaza persoana lui, cum ar trebui sa ma comport?big grin ast raspunsuri urgbig grin

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Pai fi tu insuti distreaza. te, iar cand il vezi vorbeste cu el din priviri fi putin mai misterioasa. si inceasca sa. l faci sa.si dea seama ce a pierdut.sau incearca sa. l faci putin gelos iar el probabil o sa fie numai cu ochii pe tine daca inca te mai iubeste. zambestei ca si cum ai incerca sa. i zici ceva incearca sa. i atragi atentia cum ai facut la inceput sper ca ti.am fost de ajutor **fundita**confusedwinking>:d< SUCCES. SI VEDETI CE FACETI

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

E suficient sa fii in preajma. Interesul va fi creat. Fii linistita si calma.
Celelalte se vor intampla!
Succes!

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Bea mult si danseaza singura

| Lilvayctor a răspuns:

Pai trebuie sa arati ca o fata inteligenta si trebuie sa fii capabila la tot pentru el daca inca il mai iubesti.winkingSi ica trebuie sa ii tragi mai multa atentie.

| dekku_9383 a răspuns:

Eu zic sa fii tu insati si sa dansezi fara sa te uiti la el sau ca-ti pasa de el si daca vede ca nu te duci tu la el va trebui sa faca pasu asta daca esti sigura ca tei iubste ...asa cred eu... ca sunt baiat si am patitlaughing si mult succes:*