| Bella23 a întrebat:

Hey!
Ma puteti ajuta si pe mine cu niste statusuri triste(sa nu fie toate de pe net)?

dau fundita:*:*:X

Răspuns Câştigător
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Pentru a da gres trebuie exercitiu… si eu ma simt foarte bine antrenata

imi numar prietenii in lipsa de la an la an/
si cei mai buni imi par acum cei care nu-i mai am

Am plâns ascultând muzica si privind fotografii. Am dat telefoane doar pentru a asculta o voce. Am fost indragostita de un surâs. Am confundat sentimente. Si am iertat greseli de neiertat!

Uneori platim mult mai mult pentru lucrurile pe care le primim gratis.

Oameni se intalnesc si se despart...se despart pentru ca au facut imprudentza de a se cunoaste... se despart dar, NU se uita

Joc acelasi rol, in acelasi decor/Am o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor /Din speranta ca-n distanta o sa apari ca un sol, O sa las un scaun gol, lumina aprinsa pe hol

In urma toate'au ramas si acum pas cu pas te apropii de cerul senin,/
Hai bea un pahar de vin si zambeste,/
Cineva acolo sus te iubeste

De multe ori ma trezesc ca ratacesc spre ale amintirilor carari cu sufletul infipt in nori/
Ce-mi deseneaza aripi si imi soptesc/
Chiar ai crezut ca poti sa zbori?

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Fac colectie de amintiri nefericite.

Azi M`am Certat Cu Pretenu Meu Imaginar

am invatat sa iubesc... dar in acelasi timp sa tin ochii deschisi...realitatea e mai dura decat un simplu vis

Ai prins aripi si mi-ai spus ca ma poti lua cu tine sus. da eu nu stiu sa zbor...
Locurile unde aveam aripi ink ma mai dor. au ramas doar cicatrici in locu lor

Dezamagirea este doar un gust am-ar lasat de dragoste...

vreau sa fii acolo unde sunt EU, vreau sa fii acolo unde esti si TU. Sa fim mereu aproape si sa existe NOi, nu doar EU si TU...

Prietenia e ceva de nepretiut... dar cu timpul dorinta si neincrederea incep sa puna stapanire pe viata ta si incet totul se duce...pretuieste-ti prietenii si deschide bine ochii sa-i vezi pe cei care sunt cu tine si la rau, nu doar la bine

toata lumea ma iubeste...numai ca...au uitat cum ma cheama