| Stefi1 a întrebat:

Hey! Mai am putin si intru la Liceu, la ce sa intru? sad Sunt total nehotarata! Acum sunt in clasa a 6. a si nu stiu! As vrea niste sfaturi! Va pup! :* big hug Dau FUNDITA + VOTURI! Scuzati categoria blushing

Răspuns Câştigător
| ChaseTheMonster a răspuns:

Mai ai putin? laughing Draga mea esti la jumatatea drumului.Pt a intra la un liceu, in primul rand trebuie sa ai aptitudini, inclinatii spre o anumita ramura : reala, umana etc.Din moment ce e primul an in care faci fizica si numai de pe cls a 7 -a faci chimie inca nu-ti poti da seama.Doar poti sa-ti faci o idee, adica la ce te pricepi si ce-ti place romana, mate etc.

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Esti abia a 6-a, mai ai timp. mai ai de invatat.oh go on:*. Ce materii iti plac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu a 8-a aproape si merg la umanist spre inclinatii spe contabilitate si turism, si clasa 6-a mai asteapta intr-a 9-a o sa vezi

| Alcs a răspuns:

Eu sunt in a-8-a si vreau sa merg pe un profil de INFO, acum depinde ce-ti place happy

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Poi...depinde ce iti place sa faci de ex:sa canti, sa desenezi....depinde care ii talentul tauwinking