| SuruuChan a întrebat:

Hey... Mi-am facut un prieten care e mai mare decat mine. Whatever. Vorbim de trei luni, mi-a zis ca ma place, si ma rog, ne placem reciproc, sau mai bine zis ne placeam. Este si frumos si destept si inalt si dragut (adica bun la suflet). Asa baiat nu mai gasesti in fiecare zi, si eu il plac tocmai pentru ca a fost dragut. Pana acum a vorbit foarte frumos cu mine si m-a tachinat mult. De la o vreme a inceput sa ma evite. I-am spus chestia asta si a raspuns: "nu-i adevarat". De fiecare cand a vrut sau am vrut sa ne vedem, a gasit scuze penibile, gen: "Imi este rau". Credeti ca *si-a pierdut scanteia*? Puteti va rog frumos sa imi dati sfaturi utile, cu care sa ii pot atrage atentia intr-un mod placut? De fapt, m-am saturat sa il bag numai eu in seama... Va rog. Mentionez ca nu este un imbecil pervers si este doar cu 2 ani mai mare decat mine.

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

Da-i un pic de spațiu, nu îl mai băga in seamă o zi, două. ..vezi dacă îi este dor sa vorbească cu tine.

| SuruuChan explică (pentru ιυвιтα):

Mersi, chiar asa am facut >smug laughing si a mers big grin

| ιυвιтα a răspuns (pentru SuruuChan):

Mă bucur :*
Xoxo