| BlackBVB a întrebat:

Hey! pentru cine are pirce in spranceana. a durut? se face cu sau fara anestezie? trebuie sa ai neaparat +18 ani?

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

Daca te crezi mai curjoasa poti sa-ti faci singura. Chiar daca suna masochist sa iti infigi un ac in spranceana. Iar daca vrei sa faci asta la un cabinet specilizat. ei bine depinde de cabinet : cele serioase daca ai sub 18 ani iti vor face doar cu acordul parintelui, cele de la coltul strazii nu o sa iti ceara asa ceva. Funda?

2 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Din păcate Pirce-ul, este fără anestezie din câte stiu.

| BlackBVB explică (pentru Bogdan_9316):

Nu se poate solicita la locul cu pricina?