| macydacy a întrebat:

Hey sora mea(14 ani)este putin plinuta are putina burtica si picioare grasute si vrea sa ia colon helpthinking eu nu stiu ce sa zic, cei care au luat sau daca stiti ceva despre acest produs, e bun? are efecte secundare? are voie sa ia? mersi, >fundabig grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Se spune că acest remediu pentru detoxifierea colonului ajută și la pierderea în greutate, însă nu-i recomand, decât are probleme cu digestia (constipație). Medicamentele nu se iau după ureche, ci numai cu prescripția unui medic specialist.
Dacă dorește să slăbească, trebuie să-și stabilească un program ordonat și rațional.
Așadar, sfătuiește-o să renunțe la prăjeli și dulciuri, să facă câte 20 abdomene dimineața și seara, să consume mai mult legume și fructe, și să nu mai mănânce nimic după orele 18:00.
Baftă!

1 răspuns:
| nykgio a răspuns:

Sa nu cumva sa ia pastile pentru slabit, Pentru ca va slabi doar daca va lua mereu acele pastile. Daca nu le mai i-a ajunge tot plinuta ca inainte. Staful meu sa fac exerciti pentru picioare, sa alerge mult, in concluzie cat mai mult sport!