| kkkmakafull a întrebat:

Hey! stie careva finalul filmului "gluma mortala 1"? eu nu l-am inteles adica ce e a chestia cu firma de inghetata si radioul? a murit pana la urma psihopatul ala? sau nu? FUNDA PT RASPUSUL CEL MIA COMPLEX!

Răspuns Câştigător
| Andyy005 a răspuns:

Nici eu nu am inteles prea bine, dar cred ca psihopatul acela a omorat un om de la o firma de gheata si l-a pus in camion incercand sa-i omoare pe tinerii aia calcandu`i cu tir`ul si astfel nu se putea stii cine i`ar fi putut omorithinking Si ca sa-ti raspund si la cealalta intrebare, psihopatul nu a muritbig grin. Iti recomand si " Gluma mortala 2 " big grin

| kkkmakafull explică (pentru Andyy005):

Arata in film ca nu a murit sau?

| Andyy005 a răspuns (pentru kkkmakafull):

Intr-un fel arata, adica la sfarsit le spune din nou ceva prin radio acelor tineri.