| Bibi_1645 a întrebat:

Hey! Stie cineva de ce nu mi se vede poza de profil pe tpu.ro? Mersi. fundica big grin

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Dureaza un pic pana apare, dar eu ti-o vad, esti intr-o rochita

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

La ora actuala site-ul se misca mai "greoi" si e nevoie de timp pentru a procesa. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti.
O zi buna! happy

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Deci daca ai schimbat-o de curand nu este nimic iti va aparea intr-o zi si mie mi s-a intamplat pentru ca by say salvat toate daca e de mult adica de vreo 2 luni www.tpu.ro/contact si raporteaza