| Briosicaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutooor. am picioarele groasecryingmai ales in zona coalpselor). as vrea si eu exercitii care dau rezultate vizibile. va rooog dau funda.

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Offf i feel your pain girl laughing Eu una am tinut putin regim si am facut jogging pe faleza (sunt din Galati).Un exercitiu foarte bun ar putea fi "power walking"-ul big grin Trebuie doar sa cauti tutorilae pe internet care sa iti explice modul corect de a executa power walkingul happy
Sper ca te-am ajutat!
P.S:Nu dispera draguta mea, si vezi ca daca stii cum sa te imbraci corespunzator, pe forma corpului tau vei putea da o alta forma picioarelor tale peste nopate happy

xoxo Vanilla

3 răspunsuri:
| Avatar001 a răspuns:

Crosul

| iloveunicorns a răspuns:

Daca ai coapse groase, nu contează, inseamna ca ai muschii mai...dezvoltati
http://blog.vitaclub.ro/......cioare.jpg
E ok dacă le ai aşa, pentr multi, prea putin contează aspectu`...Am auzit că există nişte creme, şi injecţii :-?

| Avatar001 a răspuns (pentru iloveunicorns):

Da mai stii ca exista si asa cuvint grasime?