| CreepyEmo a întrebat:

Hey..sunt fata,emo, 14 ani si nu am nici un prieten..si chiar as dori sa gasesc pe aici un/o alt/a baiat/fata care ma intelege si cu care as putea sa vorbesc...multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Haida cu cererea!

| Divy a răspuns:

Vreau eu să vorbim Andreea dar nu pot să spun dacă o să ne înțelwgem sau nu, dar merită să încercăm dacă îți dorești astawinking
Dă-mi cerere ca să știu happy

| Madesz a răspuns:

Hai. Sa vorbim. Pe mess sau facebook.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Salut,eu pot să te ajut, nici eu nu am cu cine tare vorbi, așa ca cred ca ne vom înțelege.

| NastyGirl55 a răspuns:

Ionela460@yahoo.comwinking

| Astaeunnickname a răspuns:

Bună! Îmi poţi trimite mesaj.winking

| CreepyEmo explică:

Buna! Si multumesc pentru raspunsuri si eu as vrea sa vorbim..sunt super happy ca mi-a raspuns cineva yeey laughing)

| Biencuta40 a răspuns:

Vreau eu sa vorbim