| rebecutza99 a întrebat:

Hey there TPU. O sa ma mut la o scoala noua. Cum sa fac sa ma acomodez repede, sa nu rada cei de la grupuri populare de mine? Dau funda pentru raspunsuri cu articole vestimentare, comportament. :X

4 răspunsuri:
| IlyncaFio a răspuns:

Pai daca ar trebuie sa nu te imbraci prea esit din comun, sau un stil tocilar. aceste stiluri sunt mereu nu prrea placute. Desp[re comportament ti-as spune sa fii prietenoasa si nu rea. Ghiozdanul nu prea schimba situatia, ia-ti orice iti e mai comod. Iar in legatura cu prietenii fii prietenoasa, si nu fi prea cu nasul pe sus.
eu sper ca te-am ajutat. te rog funda?

| rebecutza99 explică (pentru IlyncaFio):

Astept mai multe raspunsuri.

| rebecutza99 explică:

Apropo, vreau si sfaturi pentru ghiozdan, si cum sa imi fac prieteni :X Multumesc anticipat!

| rebecutza99 explică:

A da, si niste detalii despre ghiozdan, si cum sa imi fac prieteni.