| PrettyShyGirl a întrebat:

am 14 ani si sunt fata. Imi place foarte mult de un baiat si lui de mine..Vara trecut vorbeam in continuu. El m-a intrebat daca vreau sa stau cu el, insa i-am zis ca imi mai trebuie timp. Noi eram foarte apropiati. Cand a inceput scoala vorbeam din nou foarte mult. Intr-o zi el mi-a zis sa nu mai vorbesc cu un baiat. Eu am acceptat find ca tineam prea mult la el si nu voiam sa il pierd. I-am spus si eu sa nu mai vorbesc cu o fata caci simteam ca sa apropie de ea. Da, eram gelosi. El nu facea ce ii spuneam eu si ma suparam, oarecum si ii spuneam sa ma lase, iar el imi spunea ca nu ma va lasa niciodata

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Spune-i acum ca-lplaci si ca ai vrea sa incercati sa aveti o relatie si daca te place si el atunci cel mai probabil veti fi impreuna.

| Felissa13Eden a răspuns:

Daca tii la el, ar trebui sa fiti impreuna. Iubirea impartasita e foarte frumoasa.
Lui ii place sa te faca geloasa pentru ca tine la tine.Baietilor le place sa stie ca sunt apreciati.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Nup gresit 0% corect 100% gresit
Noi va facem geloase ca sa va enervam sa va facem sa je vretiai mult sa va bateti pentru noi
Da nu ca noi ca pumnii cu afectiune

| PrettyShyGirl explică (pentru Felissa13Eden):

Dar el acum e cu o fata cu care mi-am promis ca nu mai vorbeste, si din cauza careia ne certam...DesI mi-a promis ca nu ma va lasa...

| PrettyShyGirl explică (pentru Xdreaper21):

Intr-o seara cand vorbeam cu el, l-am intrebat daca in momentul acela vorbeam cu ea. El mi-a spus ca nu, Dar nu l-am mai crezut, caci la scoala vorbeam destul de mult cu ea. Ziua urmatoare i-am luat telefonul si era exact ce credeam eu. El vorbise cu ea si ii trimitea emoji-uri ca astea:

| Felissa13Eden a răspuns (pentru PrettyShyGirl):

Parca ti-ar juca sentimentele pe degete... poate nu e un baiat asa bun.

| PrettyShyGirl explică (pentru Felissa13Eden):

Ma intreb daca si cu acea fata va face la fel ca si cu mine..Sau poate face asta doar pentru a ma face foarte geloasa? Oricum nu as mai putea trece peste ce face el acum.