| Xdreaper21 a întrebat:

Hey TPU!
Am avut cina cu nasul meu care e prof de mate a iubitei mele
Dupa masa eu am mers in camera mea sa ma uit putin peste hainele mele sa ma schimb (mo murdarit fratele meu mai mic), iar nasu meu a intrat la mine in camera(nu eram gol ma schimbasem)
Mi-a zis ca ea(iubita mea) nu este niciodata atenta la ora, vorbeste mult cu un baiat pe care nu il suport, ii da biletele, iar la teza crede ca va lua 5 plus ca cica se saruta cu un baiat cand intrase el in clasa(nu eu)
Eu nu le cred chiar nici macar putin
Dar voi ce credeti zice adevarul?
Ma inseala iubita?
Ma chinuie doar?
Mentionez ca la masa am spus ce ocazie am primit de munca si sa nu mai fac facultate(daca vreti specificatii puteti intreba) si eu am intrebat-o si din zambetul ei vesel de inocenta s-a schimbat in una de parca as fi injurat-o, mi-a dat o palma si mi-a zis tu il crezi pe el?! Eu iti dau cata iubire pot si tu pleci urechea la tot ce zice lumea?! Nu pot sa cred, prostule!
Si a plecat
Cel mai bun prieten al meu a vazut-o in parcul unde ne plimbam mereu cand vream sa ne plimbam cu lacrimi in ochi si cand a intrebat-o ce are i-a sa o lase dracu in pace el si toti pe care ii cunoaste mai ales eu
Ce am facut?
E foarte grav ea nu foloseste termeni de dracu etc
Ma poate ajuta cineva ma simt ciudat fara ea
Nu ma pot concentra la nimic doar la asta
Nu imi mai ieste foame nici sete nu mai simt nevoia de a fuma doar la asta si ce s-ar putea intampla cu ea
Un sfat orice
Dupa ce m-a sunat cel mai bun prieten am plecat sa o caut prin noapte in parc dar nimic, nu imi raspunde la telefon
Va rog am nevoie de ajutor

5 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea happy

| Porcusorul a răspuns:

N-a patit nimic, stai linistit. Probabil ca te-a inselat, dar asta nu inseamna neaparat ca e o persoana rea sau ca nu are sentimente pentru tine. Doar in filme vezi relatii ideale cu iubiri adevarate, loialitate maxima si tot tacamul. Joaca-te, asculta muzica, uita-te la filme, uita ce s-a intamplat si vezi maine cum e situatia. Nu are rost sa te agiti sau sa iei decizii in momente atat de incarcate.

| Xdreaper21 explică (pentru Porcusorul):

Nu pot am incercat sa joc cs dar din master guardian 2 am derankat in nova gold master
Toata muzica care o ascult imi aduce aminte de ea iar toate filmele mele preferate le-am vazut cu ea nu am la ce sa ma uit
O iubesc enorm de mult nu pot sa o vad trista nu pot
Pur si simplu daca ma simt rau orice ea ma face bine
Devine un drog pentru mine
Cand ma atingea usor cand se juca cu parul meu cand dormea la mine si uneori imi lua hainele(tricouri sau camesi mai mari)

| Porcusorul a răspuns (pentru Xdreaper21):

Mda! Esti la prima iubire. Cu siguranta nu si ultima. Intr-un an vei rade cand iti vei aminti cat de tare te-ai agitat azi. Crede-ma, toti am trecut la un moment dat prin ce treci tu.

| Xdreaper21 explică (pentru Porcusorul):

Nu e prima nici a 2 a si nici a 5 a