| anonim_4396 a întrebat:

am facut o prostie MARE straight face. In urma cu cateva saptamani m-am tuns intr-o parte (gen skrillex) dar doar putin si acum nu-mi mai place cum imi sta si nu stiu ce naiba sa fac! Arat groaznic.Nu stiti cam in cat timp creste parul ca sa ajunga pana la umeri? Mersi

4 răspunsuri:
| Rayzzor a răspuns:

Te poti tunde scurt de totbig grin sa fii la fel. daca nu..pacatsad

| Xtadelo a răspuns:

Pai o sa dureze ceva. dupa 1 an, cand parut va fi cat de cat ok, va trebui sa te tunzi scurt ca sa il ai egal.
Pana atunci bucura-te de look'ul asta.
Multa bafta happy

| minaj a răspuns:

Dureaza dureaza. pai ca sa grabesti cresterea, fa-ti tratament cu ulei de ricin. pastile de la farmacie. si gaz happy

| RKFloryyST a răspuns:

Nu mai ai ce sa-i faci... pana creste tongue