| Dakota a întrebat:

Bunahappy! Am 14 ani si. am parul pana la umeri
de la gradinita pana in clasa a 4a mama ma tundea periuta laughing si acum imi doresc parul mai mare. de cat il am dar nu prea mai creste. si l`am mai tuns. adica varfurile. daca stiti vreun. ceva nu stiu naturat in afara de uleiul de ricin ca am incercat. si oricum imi cade cam mult. daca stiti ceva si folositi si chiar merge puteti sa-ti comunicati si mie mersi :*:*

Răspuns Câştigător
| 30stm a răspuns:

Pai...ti-am sp de ala cu petrol.(gerovital plant.parcathinking) si pastilele pe care le iei... FUNDA?:*