| Bogdanell5 a întrebat:

Am o "mica" problema =] Ieri mi-am luat cativa (mai multi) pumni in fata de la un tip foarte frustrat ca mergeam pe strada cu fosta lui iubita =]] Ma rog, asta nu conteaza. Problema e urmatoarea, sub ochiul stang, am o umflatura, nu foarte mare, dar vanata... Cu gheata se micsoreaza doar pe moment, apoi creste la loc... Alte idei? :3

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Salut
Pune niste felii de cartofi sau foi de varza batute bine(ca pieptul de pui ce-l pregatesti pentru snitel), o carpa inmuiata in vin..si cam atat stiu eu. Bunica-mea a cazut si s-a lovit tot asa si d-astea si-a tot pus.In vreo doua saptamani i-a trecut, dar cred ca tie iti trece mai repede, esti si tanar, nu ca bunica-mea. Testutul se reface mai repede..eu asa credthinking

1 răspuns:
| Miclaus_Laurentiu_1987 a răspuns:

Carne de vita, rece! si umfla-l pe fraier!