| MoatZa a întrebat:

Hey TPUhappy
AM o problemastraight face
Am dezinstalat yahoo messenger pentru ca nu vedeam ce scriam si la fel cand primeam mesaje nu vedeam etc.am urmat niste pasi care i-am agsit tot pe TPU. ca sa ma duc la run sa scriu nu stiu cehappy
am dezinstalat yahoo. am dat restart. iar acum numai pot sa il instalezsad
scriu la google yahoo messenger download etc cum se downloadeaza.si cand apas pe run.la inceput.nu`mi mai apare nimic
ce faccrying? sper ca ati inteles! FUNDA:d

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Nu are cum sa nu il poti instalawinking ori nu l-ai dezinstalat bine si il mai ai, ori sigur poti sa il instaleziwinking\

iar pentru problema ta cu scrisul am eu un program
descarca-ti Yahoo text repaire

1 răspuns:
| andrrei08 a răspuns:

Problema e ca ai luat un mic virus foarte stresant, l-am avut si eu. Nu functioneaza chestia cu Run. etc. am incercat si eu. Ca sa vorbesc intram pe pagina de mail la chat si vorbeam de acolo cand aveam nevoie. Dar ca sa scapi de problema trebuie sa reinstalezi windowsul, imi pare rau dar alta solutie nu e, le-am incercat pe toate, pe bunesad