| NicusorYo a întrebat:

Probleme la yahoo messengercryingcryingsad
Am avut 2 probleme, un timp nu vedeam ce scriam la mess si nici ce primeamcryingapoi dupa un timp cand ma logam dupa 3 secunde se inchidea messulsadsi am dezinstalat yahoo messenger, iar acum nu se mai inchide, dar problema cu scrisu a ramascryingam incercat cu start, run..., si degeabacryingcum il facstraight faceUrgentcrying
Fundawinking

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Buna, te-as sfatui sa-l schimbi din nou cu o alta versiune.
Daca nu merge reinstaleaza windows sau numai folosi messu

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi iar windousw

Fundabatting eyelashes?

| QuizMaster a răspuns:

Mai dai un reinstall sau instaleaza alta versiune.Incearca ambele variante.Nu da funda la altii pana nu incerci ce am spus eu.

funda?

| Gagikaru a răspuns:

Am patit-o si eu.singura si unika solutie este sa-ti reinstalezi windowsul.bafta!

| xXMomo185 a răspuns:

Pai dezinstaleaza-l sai descarca yahoo messanger 11 pentru ca e mai bun. Daca nici as nu merge inseamna ca problema este de la calculatorul/laptopul tau. Fundahappy?

| BlacKThundeR a răspuns:

Reinstaleaza-ti Windowsul...Asa am patit si eubig grin

| CaTa_7176 a răspuns:

Ce messenger ai? Problema care ai avut-o tu am patit-o si eu. Downloadeaza o veriune mai noua de mess incearca messenger 10. Daca nu merge scaneaza pc-ul de virusi. Sper ca te-am ajutat happy

| BlacKThundeR a răspuns:

Asa am patit si eu...Reinstaleaza-ti windowsul