| Vladasuper a întrebat:

am o problema. traiesc cu matusa si vreau la bazin mamika e in Italia si a zis ca obligatoriu ma duc dar matusa mu imi da voie din cauza ca am primit 7 l arusa! Cine ma ajuta sa o conving?

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Poarta-te frumos, fa curat in casa, ajut-o la treburi, spune-i ca iti pare rau pentru 7-le la rusa si promite-i ca il indrepti si spune-i cat de important este pentru tine sa mergi la bazin. Sigur se va razgandi si te va lasa. Mult noroc!